Завдяки розвитку супутникових систем стеження, GPS контроль транспорту став цілком доступним інструментом для більшості організацій, що займаються перевезеннями, логістикою та іншими видами діяльності, пов’язаними з роботою автомобільної техніки.

ТОВ “ДЖІ.ПІ.ЕС. Транспорт контроль” дає відповіді на основні запитання, які виникають в тих хто вирішив скористатися перевагами системи GPS моніторингу та GPS трекера

GPS контроль дозволяє вирішувати одразу дві найважливіші задачі. По-перше, у реальному часі відстежувати безліч технічних параметрів транспортних засобів, по-друге, забезпечувати їхню безпеку від замаху зловмисників.

Сучасний автомобільний трекер GPS постійно передає координати рухомого об’єкта та його ключові параметри фахівцям, що дозволяє практично миттєво реагувати на позаштатні ситуації.

Отримати більш детальну безкоштовну консультацію можна у фахівця.

Крім забезпечення безпеки майна, GPS контроль транспорту здатний вирішувати безліч інших актуальних завдань.

Супутниковий моніторинг є чудовим способом підвищення рентабельності експлуатації транспортних засобів. GPS контроль, як правило, здійснюється на основі інформації, що надходить від різноманітних датчиків. Завдяки цьому оператору доступний контроль найважливіших характеристик, що безпосередньо впливають на економічну ефективність перевезень.

Автомобільний GPS трекер надає відомості в реальному часі, а також в режимі накопичення даних. Керівник підприємства, не виходячи з офісу, може отримати доступ до різноманітної інформації щодо вантажної фури або автобуса за тисячі кілометрів від нього.

Параметри відстеження

GPS контроль транспорту, при комплектації системи відповідними датчиками, відстежує низку параметрів:

  • витрата палива та рівень палива в баку;
  • рівень палива в баку;
  • заправки та зливи палива;
  • поточну швидкість транспортного засобу;
  • реальний пробіг автомобіля;
  • параметри бортової електричної мережі;
  • температуру двигуна та інших вузлів;
  • мікроклімат у термофургонах;
  • розташування транспортного засобу та багато іншого.

Таким чином, GPS контроль дозволяє запобігти самовільним діям деяких водіїв, схильних до розкрадання палива, здійсненню «лівих» вантажоперевезень та несанкціонованому безконтрольному перевезенню пасажирів підвезенню пасажирів.

Як показує практика, тільки завдяки цьому автомобільному gps трекеру на 10-15% підвищує ефективність експлуатації транспортних засобів, що з лишком окупає витрати на його придбання та встановлення. Якщо врахувати ще й користь від оптимізації транспортної логістики, супутниковий моніторинг здатний збільшити рентабельність перевезень на 20-30%.

Gps трекер – ціна його встановлення буде залежати від транспорту, функціоналу та інших параметрів

Крім організацій, що займаються переміщеннями, або перевезенням пасажирів та вантажів, gps контроль сьогодні активно використовується підприємствами агропромислового комплексу, різними логістичними компаніями та силовими структурами. Наприклад, з його допомогою агрофірми мають можливість повністю контролювати цикл обробітку земель, автоматизувати облік ПММ та вести цілодобовий gps контроль транспорту, задіяного на сільгоспроботах. Супутниковий моніторинг чудово зарекомендував себе у роботі МВС, ДАІ, Патрульно-постової служби, ДСО, спецпідрозділів, а також піших патрулів.

Якщо ви власник бізнеса, то варто вже звернутися до фахівців, бо можливо саме зараз Ви втрачаєте свої кошти, тому телефонуйте!